تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Paypal ادامه فعالیتش را در ترکیه پایان داد

در آغاز 6 ژوئن , فعالیت پی پال در ترکیه به دلیل عدم توانایی شرکت پی پال در دریافت مجوز از سازمان BDDK نظارت بر مقررات بانکی در ترکیه متوقف شد. دلیل اینکه پی پال نتوانست این مجوز را بدست آورد در واقع اینست که براساس قوانین جدید ترکیه, شرکتهایی مجوز خواهند گرفت که داخل کشور قرار داشته باشند و پایگاه های اطلاعاتی آنها در داخل کشور ترکیه باشند. اما شرکت پی پال که پایگاه های داده آن در اقصی نقاط دنیا وجود دارد این قانون را نپذیرفت.
بر اساس این گزارش, به ده ها هزار بیزنس و کسب و کار و صدها هزار مشتری که در گذشته قادر به انجام withdraw از این طریق و همچنین انتقال پول از حساب پی پال به حساب های بانکی ترکی خود بودند ضربه و زیان مالی سنگینی وارد آمد.
قابل ذکر است که کشور ترکیه به تازگی سیستم کارت پرداخت خود را راه اندازی کرده است و Troy نامیده میشود که توسط 29 بانک بزرگ این کشور استفاده میشود و صادر کنندگان را به ارائه تجارت بدون دخالت بانک و انجام پروسه پرداخت ارزان تشویق میکند.

گذاشتن نظر