تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سوالات متداول مستر کارت انگلیس

جهت مشاهده پاسخ روی سوال مربوطه کلیک نمایید تا پاسخ آن نمایش داده شود.

مستر کارت چیست؟

یکی از شرکتهای ارائه دهنده کارتهای اعتباری در جهان می باشد که با داشتن یکی از کارتهای آن صاحب کارت قادر خواهد بود از کلیه سایتها خرید نماید و در شبکه جهانی مستر کارت از دستگاهها و فروشگاههای طرف قرارداد مبادلات مالی انجام دهد.

مستر کارت فیزیکی چیست؟

بیشتر کارتها در ایران به صورت مجازی و یا مشخصات کارت در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد که دارای محدودیتهایی می باشد. این کارت به صورت فیزیکی به نشانی شما پست خواهد شد و شما قادر خواهید بود که از این کارت در دستگاههای خودپرداز و پذیرنده های فروشگاهی سراسر جهان استفاده نمایید.

مزایای داشتن مستر کارت چیست؟

داشتن یک مستر کارت بین المللی مزایای فراوانی دارد. از جمله: خرید ایز کلیه سایت های اینترنتی، شامل خرید کالا و خدمات، رزرو هتل های سراسر جهان و استفاده از تخفیف های رایج، رزرو بلیط هواپیما جهت سفر های بین المللی، زیرا اکثر شرکتهای هوایی هنگام سوار شدن به هواپیما، اصل کارت استفاده شده جهت وریفای خرید را بررسی می نمایند. انتقال پول به دوستان و آشنایان در سراسر جهان در صورتیکه آنها هم یکی از این کارتها را همراه داشته باشند. عدم نیاز به همراه بردن ارز و پول نقد در سفرهای خارجی و بینهایت مزایا که بهمراه داشتن یک کارت اعتباری بین المللی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات مستر کارت انگلیس چیست؟

مشخصات کارت مستر کارت صادره از انگلستان

نوع کارت

مستر کارت کلاسیک corporate

ارز کارت

دلار آمریکا

اعتبار کارت

تا 10/2017

هزینه صدور

65 دلار

اینترنت بانک

بله

سقف ماهیانه کارت

10000 دلار

کارت شما بر اساس قوانین صدور کارتهای اعتباری کشور انگلستان صادر می گردد. ارز کارت دلار آمریکا می باشد. شما قادر به استفاده از کارت در سایتهای مختلف و ارزهای رایج سراسر جهان خواهید بود. به عنوان مثال اگر شما قصد خرید 100 پوند از یک سایت را داشته باشید، در صورتحساب شما معادل 100 پوند به دلار آمریکا مبلغ از حساب شما کسر می گردد. تبدیل ارزهای رایج جهان در سایت www.xe.com امکان پذیر می باشد.

توضیحات

مبلغ

حداقل مبلغ شارژ

20 دلار

حد اکثر مبلغ شارژ

10000 دلار آمریکا

انتقال کارت به کارت از طریق اینترنت بانک

3%

دریافت وجه از طریق ATM

2% مبلغ ( حداقل کارمزد 2 دلار و حد اکثر 5 دلار)

دریافت موجودی از طریق ATM

0.20 دلار

هزینه تراکنش اینترنتی

2 دلار

هزینه نگهداری ماهیانه

2 دلار

هزینه تبدیل ارزهای خارجی در خریدها

3%

هزینه عدم فعالیت کارت بیشتر از 90 روز

5 پوند

کنسل نمودن کارت

10 پوند

من از سایتی با ارز غیر از دلار می خواهم خرید کنم آیا با این کارت امکان پذیر است؟

بله، شما با کلیه ارزهای رایج در جهان قادر به خرید و یا برداشت وجه خواهید بود. در صورتیکه با ارزی غیر از دلار خریدنمایید بانک صادر کننده کارت بابت تبدیل ارز شما به دلار 3 درصد هزینه تبدیل ارز کارمزد دریافت می نماید. این کارمزد در همه بانک های سراسر جهان جهت خرید با ارز غیر از ارز رایج کارت صادر شده دریافت می گردد.

آیا کارت بنام من صادر می گردد؟

کارت بدون نام می باشد. بدین معنی که اسم شما بر روی کارت حک نمی گردد. ولی صاحب کارت و امتیازات کارت متعلق به شخص دارنده کارت می باشد. عدم چاپ نام شما بر روی کارت مزایایی دارد: – مدارک هویتی شما به بانک ارسال نمی شود – با توجه به تحریم های موجود ( حتی حساسیت های بانکهای جهان نسبت به ملیت ایرانی پس از رفع تحریم ها و توافق وین) بانک صادر کننده متوجه هویت استفاده کننده کارت نمی شود. با توجه به تجربه چندین ساله ما در زمینه صدور کارتهای اعتباری، بهترین کارت جهت استفاده کارتهایی می باشند که از نوع Prepaid بدون نام می باشند. در صورتیکه شما حساب بانکی خارجی  با هویت ایرانی افتتاح نمایید بانکها به تراکنش ها حساسیت بیشتری نشان خواهند داد. – کارت در زمان بسیار کمتری به دست شما میرسد. با توجه به پست کارتها از دفتر مشهد این زمان به نسبت زمان تحویل بسته پستی بین 2-3 روز زمان خواهد برد.

هزینه صدور کارت چقدر است؟

هزینه صدور کارت 65 دلار آمریکامی باشد که معادل ریالی آنرا از شخص متقاضی در هنگام سفارش دریافت می کنیم.

آیا این هزینه صدور کارت است یا مبلغی هم داخل کارت وجود دارد؟

این فقط هزینه صدور کارت می باشد و هنگامی که کارت به نشانی شما ارسال شد، و یا همزمان با سفارش کارت، کارت  فعال می گردد و امکان شارژ و واریز وجه را دارا خواهید بود. جهت سفارش کارت به این لینک مراجعه فرمایید.

جه مدارکی جهت صدور کارت نیاز است؟

تکمیل فرم درخواست که یک تلفن و ایمیل و نشانی پستی از شما دریافت خواهد شد و کارت به نشانی شما ارسال خواهد شد. امضای فرم تعهد نامه استفاده از کارتهای اعتباری ارزی که نیاز می باشد آنرا از سایت ما دانلود نمایید و پس از امضا به ایمیل support@visaonline24.com ارسال نمایید. مدرک هویتی ترجیحاً اسکن پاسپورت امضا شده و در صورت موجود نبودن اسکن کارت ملی همراه با فرم تعهد امضا شده بایستی به ایمیل ما (در بند بالا) ارسال گردد.

آیا امکان برداشت وجه از دستگاههای ATM در خارج از ایران وجود دارد؟

بله، با این کارت از کلیه دستگاههای خود پرداز جهان امکان دریافت وجه را دارا می باشید.

می خواهم از این کارت از فروشگاهها خرید کنم.

کارت از امکانات امنیتی CHIPSET و MAGNET برخوردار می باشد. بهترین گزینه جهت استفاده در فروشگاههای زنجیره ای و فروشگاههای اینترنتی این مستر کارت می باشد. ضمناً توجه داشته باشید که در خرید از POS های فروشگاهی و یا اینترنتی بانک از شما 2 دلار کارمزد دریافت می نماید.

آیا با این کارت می توانم هتل رزرو کنم؟

بله، هتل، مهمانپذیر، هاستل، و ویلا را از سایتهای معروف جهان همچون booking.com و expedia.com و hotels.com و .agoda.com توسط شما با این کارت امکان پذیر می باشد. برخی از این هتل ها تخفیفهای فصلی ارزان قیمتی دارند که تنها استفاده از آن منوط به داشتن یک کارت اعتباری فیزیکی می باشد.

آیا با این کارت می توانم اتومبیل اجاره کنم؟

اجاره اتومبیل فقط با داشتن Credit Card اکان پذیر است و شرکتهای معروفی چون Hretz و یا Alamo و یا Avis فقط با داشتن یک کارت اعتباری اتومبیل را اجاره می دهند. این شرکتها حتی از پذیرش کارتهای Debit Card هم با اینکه به حساب بانکی متصل هستند امتناع می نمایند. اخذ کارت اعتباری در صورتیکه در ایران ساکن هستید تقریبا امکان پذیر نمی باشد. این شرکتها از کارت اعتباری فقط به عنوان تضمین برگشت و اخذ خسارت و یا جریمه های احتمالی استفاده می نمایند. اما برخی شرکتها با مسدود نمودن موقت مبلغی در کارت بابت گارانتی خودرد را به شما تحویل می نمایند

آیا با این کارت می توانم بلیط هواپیما رزرو کنم؟

بله! رزرو بلیط هواپیما از شرکتهای هوایی اغلب با کارتهای فیزیکی توسط صاحب کارت امکان پذیر می باشد. چوا در هنگام سوار شدن به هواپیما بر اساس قوانین و مقررات،  کارتی که بلیط از آن تهیه شده را بررسی می نمایند. این کار به خاطر عدم سو استفاده از کارت اشخاص دیگر صورت می پذیرد.

آیا کسی خارج از کشور می تواند به حساب من پول واریز کند؟

خیر، واریز پول از کشورهای دیگر فقط با داشتن یک کارت تنها امکان پذیر نمی باشد. این سرویس به نام حساب شرکتی و شخصی در سایت معرفی شده اند. در صورتیکه طرفین حساب paypal داشته باشند این امکان وجود دارد و یا اینکه طرفین هر دو از همین نوع مستر کارت استفاده نمایند امکان انتقال وجه به کارت یکدیگر را دارا می باشند.

آیا کارتم را می توانم در paypal استفاده کنم؟

بله، در هنگام اولین استفاده کارت در paypal یک کد 4 رقمی در صورتحساب شما ایجاد می گردد که با وارد کردن ان در سایت PAYPAL.COM حساب شما وریفای خواهد شد. جهت راهنمایی در باره چگونگی ایجاد حساب پی پال به بخش راهنمای سایت ویکی ویزا به نشانی http://wiki.visaonline24.com مراجعه فرمایید.البته اضافه نمودن موفق کارت به Paypal به مهارت شما هم بستگی دارد. ما اتصال موفق کارت را به پی پال را توسط شما گارانتی نمی کنیم.

کارمزد شارژ کارت چقدر می باشد؟

4 % از مبلغ شارژ از شما کارمزد بانکی اخذ می گردد. حداقل کارمزد شارژ 12 دلار می باشد. بدین معنی که اگر شما 100 دلار شارژ نمایید کارمز پرداختی 12 دلار و در صورتیکه 1000 دلار کارت را لود نمایید 40 دلار هزینه بانکی از شما اخذ می گردد.

چگونه می توانم کارتم را شارژ نمایم؟

در فرم شارژ مستر کارت ، مبلغ شارژ را وارد می نمایید و پس از 1 تا 4 روز کاری کارت شما شارژ خواهد شد و با ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا اگر با کارت به ارزهای غیر از دلار آمریکا خرید کنم کارمزدی از من کسر می شود؟

بله 3% کارمزد تبدیل توسط بانک کسر می گردد.

آیا صدور کارت با مشخصات ایرانی امکان پذیر است؟

چون جهت صدور این کارت مدارکی اخذ نمی گردد، این کار امکان پذیر می باشد ولی در استفاده از کارت و ورود به سیستم اینترنت بانک ضرویست از آی پی غیر از ایران استفاده نمایید. استفاده از نرم افزارهای رایگان نظیر Cproxy, Psiphon, Tor, Freegate دقت نمایید که قبل از استفاده حتماً آی پی شما تغییر نموده باشد. جهت چک کردن آی پی از سایتهایی نظیر  www.getip.com می توانید استفاده نمایید.

آیا می توانم بیشتر از یک کارت سفارش دهم؟

بله تعداد سفارش کارت به صورت نا محدود امکان پذیر می باشد.

من خارج از ایران زندگی می کنم، آیا امکان ارسال این کارت به خارج از کشور وجود دارد؟

بله با هزینه جداگانه هزینه Aramex این کار امکان پذیر می باشد.

آیا با این کارت از سایتها می توانم خرید کنم؟

بله در اغلب سایتها امکان خرید با این کارت وجود دارد. اما برخی از سایتها فقط کارت اعتباری را قبول می نمایند و یا آی پی استفاده شده در کارت بایستی با کشور صادر کننده کارت یکی باشد. ولی این کارت یکی از معتبر ترین کارتهاییست که در ایران استفاده کاربران قرار می گیرد و خریدهای خود را با آن به انجام می رسانند. توجه داشته باشید در کل بانکهای جهان هیچ موسسه و بانکی گارانتی نمی کند که کارت آن توسط همه سایت ها و POS ها مورد قبول واقع شود. در اصل این محدودیت عدم پذیرش کارت را ممکن است سایتهابه علت مساله استفاده های غیر مجاز از کارتها Fraud اعمال کرده باشند.

آیا بعضی از سایتها بمن تخفیف هم می دهند؟

خرید کنید جایزه بگیرید!

شرکت کارتهای International Advanced Technology KFT کارتهایی را ارائه نموده است تا همزمان با خرید از بیش از 10000 مرچنت شامل محصولات متنوع و خدمات گوناگون همانند رزرو هتلهای سراسر جهان، خرید نرم افزار، کتاب، لباس، کامپیوترو لپ تاپ، بلیط هواپیما، گجتها، گل، هدایا، بیمه، جواهرات، موبایل، اسباب بازی، لوازم ورزشی، بازیها، آی تونز و هزاران محصول متنوع علاوه بر استفاده از تخفیفات گوناگون، بخشی از مبلغ پرداخت شده شم تا 10% مبلغ پرداختی به عنوان CashBack به کارت شما باز گردانده شود. با ثبت نام در سایت و ملحق شدن به این طرح، همان ابتدا  جایزه دریافت نمایید! لینک ثبت نام فهرست تخفیف ها و آفرهای موجود

چگونه به شما اعتماد کنم؟

سایت ما یکی از قدیمی ترین سایتها در زمینه صدور کارتهای اعتباری در ایران می باشد و به بیش از 15000 کاربر سرویس ارائه نموده است . ضمناً سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که در صورتیکه با این نماد آشنایی داشته باشید چنین سایتهایی ثبت شده هستند و خرید از انها بدون دغدغه قابل انجام می باشد.