تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

پیشی گرفتن ارزش بیت کوین از یک اونس طلا

بیت کوین یک ارز دیجیتالی رمزگذاری شده است که در آغاز با ارزشی ناچیز در مبادلات مالی وارد شد؛ اما به مرور زمان، ارزش آن روندی صعودی داشت. بیت کوین بدون کسر کارمزد و با هر میلغی، سریع و به راحتی قابل انتقال به هر نقطه از دنیا می باشد؛ چراکه در این سیستم هبچ نهاد مرکزی برای نظارت بر تراکنش‌ها وجود ندارد.

اکنون برای اولین بار شاهد آن هستیم که ارزش این ارز دیجیتالی در مقایسه با یک اونس طلا افزایش یافته است. این تغییر در ادامه‌ی روند صعودی مداوم ارزش بیت کوین اتفاق افتاده است. با وجود این که طی 2 سال گذشته شاهد افت ارزش بیت کوین بوده ایم اما اکنون این روند به کلی تغییر کرده است. در حال حاضر ارزش یک بیت کوین ۱۲۳۸ دلار است که این قیمت از ارزش گزارش شده یک اونس طلا بیشتر است. البته هم ارزش بیت کوین و هم طلا طی چند ماه گذشته روند صعودی داشته است، اما افزایش ارزش بیت کوین در این مدت به دلیل تأیید بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده آمریکا در ماه جاری میلادی است.

گذاشتن نظر