تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

پذیرش مستر کارت در گوگل ادز

چگونه مسترکارت خود را به ادورز اضافه نماییم

 

 

یکی از رایج ترین مشکلاتی که دوستان هنگام استفاده از ادورز با آن روبه رو میشوند ، اضافه نمودن کارت به گوگل ادورز یا همان Google Ads میباشد. این مشکل حتی میتواند برای اضافه نمودن کارت دوم هم ایجاد شود. یعنی بدین صورت که علی رغم اینکه کارت اول به  ادورز اضافه شده است اما کارت دوم با همان خصوصیات و قابلیت های کارت اول به ادورز اضافه نمیشود ولو اینکه هر دو کارت از یک بانک و یک شرکت صادر شده باشد.

علت اصلی ایجاد این مشکل شیوه ای است که دوستان گرانقدر برای اضافه نمودن کارت انتخاب مینمایند در ادامه مطلب روشی را بیان میکنیم که کارتها با موفقیت به اکانت لینک میشود.

 

برای اینکار از منوی Tools  بخش SETUP و گزینه  Billing and Payment را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

در صفحه بعدی گزینه MAKE A PAYMENT  را انتخاب کنید.

 

 

 

در پایین صفحه ای که به آن هدایت شده اید گزینه Add new credit or debit   نمایش داده شده که با انتخاب MAKE A PAYMENT میتوانید کارت جدید را اضافه نمایید.

 

 

 

 

 

قابل ذکر است که از آنجا که ادورز از سیستم AVS استفاده نمیکند  و اگر شما قصد اضافه نمودن کارت دوم را دارید میتوانید کارت دوم را بدون تغییر بیلینگ آدرس کارت اول اضافه نمایید.

یعنی اگر فرضا کارت اول شما با بیلینگ آدرس انگلستان بود و اکنون بیلینگ آدرس کارت دوم شما مربوط به کشور کانادا است میتوانید بدون تغییر بیلینگ آدرس انگلستان کارت دوم را اضافه نمایید و توصیه ما هم  همین است که هنگام اضافه نمودن کارتها، بیلینگ آدرسی که در کادر آدرس وجود دارد را تغییر ندهید. یعنی کارت دوم و سوم و….(که با بیلینگ آدرس های متفاوت هستند) را با همان بیلینگ آدرس کارت اول اضافه نمایید.

با این شیوه کارت دوم و سوم و… به راحتی به ادورز اضافه و پرداخت شما انجام میگردد.

گذاشتن نظر