تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

معایب سیستم پرداخت IVR (قسمت دوم)

تحقیقات صورت گرفته از عملکرد سیستم پرداخت IVR حاکی از این است که همیشه تکنولوژی سودآور و کارآمد نیست و هر کدام به نوبه خود معایبی دارند. برای مثال با موردی مواجه شدیم که یکی از برندهای معروف در دنیا پس از جستجو و تحقیق در مورد سیستم های پرداخت , به منظور دستیابی به طیف گسترده ای از مشتریان و سهولت و سرعت پرداخت ها , تصمیم به استفاده از سیستم پرداخت تلفن گویا IVR گرفت. اما این انتخاب تبدیل به اشتباه بزرگی برای آنها شد.

 

blog-IVR-2wylcva4a5yvcn0hw60em8
مشکل زمانی اتفاق می افتد که برای مثال کارت یکی از مشتریان به مشکل بر خورده است (تاریخ اعتبار کارت پایان یافته است) و یا به اطلاعات و توضیحات بیشتری نیاز دارد, با توجه به اینکه در حال استفاده از سیستم اتوماتیک گویا است نمی تواند به مرحله قبل بازگردد ویا حتی با مرکز تماس ارتباط برقرار کند در نتیجه اقدام به تماس های مکرر نموده و تماسی به تماس دیگر منتقل می شود ومرکز تماس را مشغول نگه میدارد و در نتیجه این امر ضعف بزرگی به وجود می آورد که منجر به از دست دادن یک تراکنش موفق و نارضایتی سایر مشتریان می شود.

گذاشتن نظر