تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

شرایط و مقررات سفارش کارت

قوانین و مقررات صدور کارتهای خرید بین المللی

این قوانین و مقررات متعلق به سایت ویزا آنلاین 24 می باشد و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زیر ویزا آنلاین 24 به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

الف – شرایط سنی ثبت نام کارت
کارت های ارائه شده در ویزا آنلاین 24 برای اشخاص بالای 18 سال میباشد و با عضویت در این سایت شما تایید مینمائید که بالای 18 سال هستید.

ب – شرایط استفاده
ویزا آنلاین 24 میتواند هر قسمتی از این قوانین و مقررات را در هر موقع تغییر دهد. متن قوانین همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قوانین مخالف بودید میتوانید دریافت خدمات از ویزا آنلاین 24 را متوقف نمائید.
ویزا آنلاین 24 گاهاً برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم به شما ایمیل هایی را ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه ایمیل ها اعلام میدارید.
انکار تعهد: ویزا آنلاین 24 سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه میکند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت و خدمات، خالی از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم.

پ – موارد مصرف کارت
کارت های ارائه شده در ویزا آنلاین 24 یک جایگزین بصرفه و هوشمند برای حمل وجه نقد می باشد. شما می توانید تنها پولی را که بر روی آن ذخیره کرده اید خرج نمایید. هرگونه تخلف از قوانین منجر به توقف ارائه خدمات به دارنده کارت می گردد.
استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی ویزا آنلاین 24 موجود می باشد است.

ت – پذیرش کارت اعتباری توسط وب سایت ها
استفاده از کارتها و پذیرش آنها توسط وب سایتهای مختلف تابع قوانین اقتصادی ، سیاسی و … کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتیجه در هنگام استفاده از کارتها باید به محدودیتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرایطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و … از طریق فروشندگان بدلایل مختلف منجر گردد. دارنده کارت باید شخصاً به مطالعه در این زمینه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از این قبیل، ویزا آنلاین 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال این عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگیری از هیچ یک از فرایندهای پرداخت نمی باشد. وب سایت ها در قبول و یا رد کارتهای صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه ویزا آنلاین 24 نخواهد بود .

ث – رعایت قوانین بین المللی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران
دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده ، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد .

ج – حفظ اطلاعات کارت
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر، پذیرفته نیست.

چ- از اشخاصی که برای اولین بار است از سایت ویزا آنلاین 24 خرید می نمایند، مدارک هویتی شامل تصویر پاسپورت یا کارت ملی بهراه تصویر کارت شتابی که اطلاعات چهار رقم و نام دارنده مشخص باشد ( و بقیه موارد آن پوشانده شده باشد) درخواست می شود.
در صورتی که مشتری در اولین سفارش خود عجله داشته باشد، لازم است که این مورد را مد نظر قرار داده و در غیر این صورت عواقب تاخیر در تحویل سفارش بعهده ی سفارش دهنده است.

چ: شارز کارتهای قابل شارژ

دارنده کارت می پذیر که شارژ کلیه کارتهای مجازی و فیزیکی قابل شارژ به صورت گارانتی شده نیست و تا مادامیکه ما از طرف شرکت صادر کننده کارت این خدمات را دریافت نماییم عیناً این خدمات را به وی منتقل می نماییم و در صورت عدم تداوم سرویس به هر دلیلی  دارنده کارت حق اعتراض نخواهد داشت و با علم به این موضوع کارت را از ما به عنوان یک واسطه فروش کارت دریافت می نماید.

من با انتخاب گزینه “شرایط و قوانین را خوانده‌ام و قبول دارم“، می پذیرم که ویزا آنلاین 24 در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی نخواهد داشت:

  1. عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده به صورت حضوری (با استفاده از دستگاه POS) ، خرید آنلاین، تلفنی یا فرم کاغذی.
    2. کسر شدن هر مبلغی از کارت یا هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها.
    3. عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها.
    4. هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت.

در نتیجه در صورت بروز هر یک از موارد بالا، مسئولیت مربوطه به طور کامل بر عهده من به عنوان خریدار کارت یا شارژ بوده و می دانم که فقط از طریق ایمیل پشتیبانی و یا تلفن خدمات مشتریان کارت صادر شده شرکت صادر کننده کارت ، می توانم مراتب را پی گیری نمایم. به همین ترتیب حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی از ویزا آنلاین 24 را از خود سلب می نمایم.