تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در ویزا آنلاین۲۴

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران درویزا آنلاین 24

ویزا آنلاین تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که ویزا آنلاین از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران ویزا آنلاین را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در ویزا آنلاین مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ویزا آنلاین قرار می دهید. در ادامه فعالیت در ویزا آنلاین و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به ویزا آنلاین٬ به عنوان کاربر ویزا آنلاین شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ویزا آنلاین خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در ویزا آنلاین نخواهد بود.
ویزا آنلاین اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. اینگونه اطلاعات  در اختیار سازمان ها و افراد غیر از ویزا آنلاین  قرار نخواهد گرفت.
ویزا آنلاین اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید بخشی از اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که شما در سایت ویزا آنلاین  وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

الزام به افشاء اطلاعات
ما ممکن است بموجب قانون الزام آور، مکلف به افشاء اطلاعات شخصی شما به بعضی از مقامات یا اشخاص ثالث مانند مقامات انتظامی در کشورهائی باشیم که ما یا اشخاص ثالثی که به نمایندگی از ما عمل می نمایند در آن مستقر هستند. بعلاوه ما ممکن است طبق قانون برای دفاع از حقوق قانونی فروشگاه مثلاً در دعاوی حقوقی یا کیفری اطلاعات شخصی شما را افشاء یا از اطلاعات مزبور به نحو دیگری استفاده کنیم.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ویزا آنلاین دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های ویزا آنلاین  نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم ویزا آنلاین در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم ویزا آنلاین را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.