تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

سوالات متداول صدور کارتهای مستر کارت مجازی

سوالات متداول صدور کارتهای مستر کارت مجازی

 

درباره کارت

 • مستر کارت مجازی چیست؟

شامل اطلاعات یک کارت خرید بین المللی با نام مستر کارت MasterCard می باشد که برای خرید از سایت های اینترنتی که این نوع کارت را پذیرش می کنند مناسب است. اطلاعات کارت عبارتند از: شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت، CVV2 که یک کد 3 رقمی می باشد. این اطلاعات پس از سفارش در اخیار شما قرار می گیرند تا مورد استفاده قرار گیرند.

 • فرق ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

هر دو از معتبر ترین شرکت های صادر کننده کارتهای بین المللی می باشند که تقریباً تمام سایت ها هم مستر کارت و هم ویزا کارت را مورد پذیرش قرار می دهند. به عنوان مثال 16 رقم کارتهای ویزا کارت با 4 شروع می شوند و 16 رقم مستر کارت با 5 آغاز می شوند. برخی بانک ها مستر کارت صادر می نمایند، برخی ویزا کارت و برخی هر دو کارت را به دلخواه مشتری صادر می نمایند. بنا بر این همانند 2 اپراتور موبایل، در کارایی نهایی فرق چندانی با هم ندارند.

 • فرق کارتهای بین المللی با کارتهای شتاب چیست؟

شرکت های صادر کننده کارت بین المللی نظیر Visa, Mastercard, American Express, Union Pay, JCB Card هر کدام کارتهای مخصوص خود را در سطح ها و کلاس های مختلفی به مشتریان خود از طریق صادر کنندگان و بانکها ارائه می نمایند. هر کدام از صاحبان کارتهای مذکور بدون توجه به کشور صادر کننده، در تمام کشورهای طرف قرارداد در جهان کارت خود را می توانند با کارمزد اندکی استفاده کنند. خرید از اینترنت، خرید از POS فروشگاهی، برداشت وجه از ATM و خرید تلفنی از امکانات این کارتها می باشد.
اما کشور عزیز ما ایران متاسفانه به علت تحریم های موجود، امکان دسترسی به این سرویس ها را ندارد. بنا براین سیستم بانکی داخلی ایران امکان اتصال به سوییچ های شرکت های بین المللی را ندارند و یک شبکه داخلی محسوب می گردد. کارت شتاب یک نوع می باشد اما کارتهای بین المللی دارای تنوع کارت نظیر Prepaid, Debitو Credit می باشد.کارتهای prepaid مستقل از حساب بانکی می باشند و کارتهای Debitمتصل به یک حساب بانکی می باشند و از اعتبار بالاتری برخوردار می باشد. کارتهای Credit یا اعتباری هم بستگی به اعتبار اشخاص توسط بانکها صادر می گردد و شخص در مدت زمان تعیین شده بانک نسبت به برگشت صورتحساب استفاده شده اعتبار اعطا شده بانک اقدام خواهد نمود.

 • کارتهای شما از کدام نوع کارت می باشند؟

کارتهای مستر کارت مجازی صادره از کشور انگلستان با Billing Address آزاد ( قابل تعیین توسط شما) از نوع Prepaid یا پیش پرداخت می باشد.

 • مشخصات کلی این کارتها چیست؟
نوع کارت Prepaid Virtual MasterCard
تحویل کارت مجازی ( بدون ارسال پلاستیک کارت) از طریق ایمیل
ارز کارت دلار آمریکا
اعتبار کارت 1 سال
قابلیت تمدید بله
حد اقل موجودی کارت 5 دلار
حداکثر موجودی کارت طی 1 سال 2500 دلار
کشور صادر کننده کارت انگلیس
قابلیت شارژ مجدد کارت بله تا سقف 2500 دلار
مدارک مورد نیاز جهت سفارش نام و نام خانوادگی و ایمیل معتبر
دسترسی به موجودی کارت بله، رایگان از طریق درگاه شرکت صادر کننده
دسترسی به صورتحساب کارت بله، رایگان از طریق درگاه شرکت صادر کننده
امکان باطل کردن کارت بعد از تحویل کارت و عودت موجودی کارت بله، با شرایط و ضوابط مربوطه ( مطالعه در شرایط سرویس)
 • هزینه های استفاده از کارت چیست؟
$0.22 per transaction

 

Point of Sale Domestic (and within SEPA Inc. MOTO/CNP)

 

0.60% + $0.65 per transaction

 

Point of Sale Domestic (and within SEPA Inc. MOTO/CNP)

 

$0.45 per transaction

 

POS International without Dynamic Currency Conversation

 

$0.51  per transaction

 

Decline Fee

 

3.00%

 

FX Mark-up on spend outside card currency

 

$0.33 per month

 

Monthly Service Fee

 

 • آیا این کارتها حساب بانکی هم دارند؟

این کارتها از نوع Prepaid Virtual MasterCard می باشند که به حساب بانکی متصل نیستند. بنا براین شما در سفارش این کارت نیاز به ارایه مدرک شناسایی، آدرس در خارج از کشور، مشکلات نگهداری حساب، و هزینه های بالای افتتاح آن نخواهید بود.

 • آیا به این کارتها می توان پول حواله کرد؟

خیر، کارت های بدون حساب بانکی امکان دریافت حواله را ندارند. اما اگر قصد شارژ کارت را از خارج از ایران داشته باشید می توانید با انتقال وجه به حساب ما در خارج از کشور، وجه واریزی با کسر کارمزد های مربوطه، به کارت شما منتقل خواهد شد.

 • آیا این کارت ها را خودم هم می توانم شارژ کنم؟

خیر، شارژ این کارتها منحصراً توسط ما انجام می شوند. جهت شارژ کارت لطفاً فرم شارژ را تکمیل و ارسال فرمایید.

 • شارژ کارت چقدر زمان می برد؟

شارژ کارت معمولاً تا 24 ساعت انجام می گیرد. اما ممکن است بنا به شرایط خاص بانکی و یا ایام تعطیلات اروپا، در موارد نادر تا چند روز هم زمان ببرد.

 • مزایای کارت مجازی به فیزیکی چیست؟

* هزینه صدور و نگهداری کارت مجازی بسیار پایین می باشد.

*کارتهای مجازی فوری صادر می شوند اما صدور کارتهای فیزیکی گاه تا چند هفته زمان می برند.

*جهت صدور کارتهای فیزیکی مدارکی نظیر اسکن پاسپورت، تکمیل فرم و یا حضور شخص در هنگام تحویل کارت لازم است، اما کارتهای مجازی با توجه به قوانین ساده صدور کارت، موارد فوق  مورد نیاز نمی باشد.

*البته این نکته را هم توجه داشته باشید کلیه کارتهای فیزیکی که نام شما روی کارت حک شده و خود شما شخصاً برای دریافت کارت به بانک یا موسسه خارج کشور مراجعه نکرده باشید، با توجه به نقض قانون KYC یا حضور مشتری در بانک و امضای فرم ها توسط خود مشتری، احتمال بسته شدن آن از درصد بالایی برخوردار است.

 

سفارش کارت

 • چگونه می توانم یک کارت مجازی مستر کارت سفارش دهم؟

با وارد کردن مبلغ کارت از 5 تا 2500 دلار، مبلغ قابل پرداخت ریالی به شما نمایش داده خواهد شد. این هزینه نمایش داده شده شامل هزینه صدور کارت یک ساله، مبلغ داخل کارت و هزینه های جانبی می باشد و پس از واریز مبلغ توسط کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب، مشخصات کارت با ایمیل وارد شده به شما ارسال خواهد شد.

 • کارت چگونه و در چه زمانی به من خواهد رسید؟

در ساعات اداری ( 8:30 صبح تا 16:30 از شنبه تا چهارشنبه و پنج شنبه 8:30 صبح تا 15عصر)پس از ثبت سفارش حد اکثر یک ساعته مشخصات و راهنمای کارت به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در ساعات غیر اداری هم در صوتیکه مشتری جدید ما باشید، پس از تایید تلفن ثابت و همراه ما در عرض چند ساعت کارت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 • بعد از سفارش چه اطلاعاتی را دریافت خواهم کرد؟

مشخصات مستر کارت شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت، کد 3 رقمی رمزی CVV2، راهنمای استفاده از کارت و راهنمای مشاهده آنلاین موجودی و صورتحساب کارت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 • آیا مسترکارت به نام من صادر می شود؟

بله، کارت به صورت فعال شده ابتدا برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید کارت را با هر نام و آدرسی در سایت صادر کننده کارت ثبت نمایید. لازم به ذکر است شما بدون ثبت در سایت هم می توانید از کارت استفاده نمایید و در صورتیکه نیاز به مشاهده صورت حساب داشته باشید با رمزی که به شما ارسال می شود، می توانید کارت را به نام خود ثبت نمایید و صورتحساب را به سادگی مشاهده نمایید.

 • چه اطلاعاتی از من هنگام سفارش دریافت می شود؟

نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن ثابت و همراه شما که در صورتیکه تا بحال از ما کارتی خریداری نکرده باشید اطلاعات کارت پس از تایید تلفن ثابت و همراه شما، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 • در چه صورت سفارش من لغو خواهد شد؟

الف- قبل از دریافت اطلاعات کارت: اگر از سفارش خود قبل از اینکه اطلاعات کارت را برای شما ارسال کرده باشیم منصرف شوید، با ایمیل و یا تلفن ما را مطلع نمایید، کل مبلغ واریزی شما به شماره حساب اعلامی به نام سفارش دهنده عودت داده خواهد شد.

ب- پس از دریافت اطلاعات کارت: در صورتیکه کارتی به شما تخصیص داده شودو مبلغ مورد نظر شما به آن واریز شود، هزینه صدور کارت از هزینه های واریزی شما کسر می گردد و معادل ریالی مبلغ داخل کارت شما پس از 24 ساعت در روزهای اداری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

ج- در صورتیکه کارت را مصرف نموده باشید و مانده ای بدون استفاده داشته باشید با شرایط و ضوابط مربوطه، وجه آن 24 ساعت پس از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد و کارت ابطال خواهد شد.

 • صدور کارت چقدر زمان خواهد برد؟

در ساعات اداری شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و پنجشنبه تا ساعت 15 عصر کمتر از یکساعت پس از سفارش و در روزهای تعطیل در عرض 2 نوبت در روز کارت ها و شارژها انجام خواهند شد. در صورتیکه مشتری قبلی ما باشید نیازی به تایید تلفن ثابت و همراه شما برای سفارش های جدید شما نخواهد بود.

استفاده از کارت

 • آیا این کارتها قابلیت شارژ مجدد هم دارند؟

بله، کارتها تا سقف 2500 دلار سالیانه قابلیت شارژ دارند. یعنی اگر شما یک کارت 100 دلار خریداری کرده باشید می توانید به دفعات مختلف کارت را تا سقف 2400 دلار دیگر، جمعاً 2500 دلار شارژ نمایید.

 • زمان شارژ مجدد کارت چقدر است؟

به صورت معمول کمتر از چند ساعت کارت شما شارژ می گردد ولی در موقعیت های بسیار خاص با توجه به سیستم بانکی بین الملل، گاه تا چند روز هم شارژ ممکن است زمان ببرد.

 • هزینه شارژ مجدد کارت چقدر می باشد؟

هزینه شارژ مجدد را با مراجعه به فرم شارژ در مبالغ مختلف می توانید در فرم شارژ مجدد مشاهده فرمایید.

 • تاریخ انقضای کارت ها چه مدت می باشد؟

از زمان صدور کارتها 1 سال اعتبار دارند.

 • آیا کارت ها هزینه نگهداری ماهیانه هم دارند؟

بله، کارتها هر ماه 33 سنت ( یک سوم دلار) هزینه نگهداری دارند.

 • ارز مستر کارتهای صادر شده چیست؟

ارز کارت دلار آمریکا می باشند. اما این بدین معنی نیست که  شما با ارزهای دیگر دنیا نمی توانید از کارت خرید نمایید. مثلاً اگر شما خرید یورویی داشته باشید،  با هزینه 3 % تبدیل ارز می توانید خرید را انجام دهید. مثلاً اگر شما 5 یورو خرید نمایید، از کارت شما 5.5 دلار (رقم ها به عنوان مثال می باشند) کسر خواهد شد.

 • برای صدور کارت چه مدارکی لازم است؟

مدرک خاصی نیاز نیست. فقط مشخصات شما و ایمیل و تلفن معتبر برای صدور کارت کافی می باشد.

 • آیا بیشتر از یک کارت می توانم سفارش دهم؟

هر فرد همزمان می تواند تا 5 کارت فعال داشته باشد. در صورتیکه کارتی باطل گردد، کارت ششم می تواند جایگزین آن گردد.

 • بیلینگ آدرس کارتها کجاست؟

می توانید از هر بیلینگ آدرسی استفاده نمایید. اما ما در هنگام ارسال مشخصات کارت، یک بیلینگ آدرس نمونه جهت استفاده شما به عنوان نمونه ارسال خواهیم نمود.

 • کارتها از کدام کشور صادر می شوند؟

انگلستان

 • آیا کارتها قابلیت تمدید دارند؟

بله، در صورتیکه تا 14 روز قبل از انقضای کارت درخواست تمدید خود را از طریق ایمیل به ما ارسال نمایید، با کسر هزینه صدور کارت، مبلغ باقیمانده به کارت جدید واریز خواهد شد و مشخصات جدید کارت، به صاحب کارت ارسال خواهد شد.

 • آیا می توانم موجودی و صورتحساب کارت را مشاهده کنم؟

بله، هر کاربر دارای پنل کاربری مخصوص خواهد بود که می تواند با رمزی که در هنگام صدور ارسال می گردد، در اینترنت بانک ثبت نام نماید .

 • آیا می توانم کارت را به نام شرکت هم سفارش دهم؟

بله، امکان صدور کارت به نام شرکت امکان پذیر است.

 • می خواهم سفارشم را کنسل کنم.

الف- قبل از دریافت اطلاعات کارت: اگر از سفارش خود قبل از اینکه اطلاعات کارت را برای شما ارسال کرده باشیم منصرف شوید، با ایمیل و یا تلفن ما را مطلع نمایید، کل مبلغ واریزی شما به شماره حساب اعلامی به نام سفارش دهنده عودت داده خواهد شد.

ب- پس از دریافت اطلاعات کارت: در صورتیکه کارتی به شما تخصیص داده شودو مبلغ مورد نظر شما به آن واریز شود، هزینه صدور کارت از هزینه های واریزی شما کسر می گردد و معادل ریالی مبلغ داخل کارت شما پس از 24 ساعت در روزهای اداری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

ج- در صورتیکه کارت را مصرف نموده باشید و مانده ای بدون استفاده داشته باشید با شرایط و ضوابط مربوطه، وجه آن 24 ساعت پس از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد و کارت ابطال خواهد شد.

د: اگر برای اولین بار است که از خدمات سایت ما استفاده میکنید, و قصد کنسل کردن سفارش خود را دارید ابتدا باید اطلاعات شما از جمله تلفن ثابت تایید شود سپس سفارش کنسل و مبلغ عودت داده خواهد شد.

 • آیا بعد از دریافت کارت هم می توانم سفارشم را لغو نمایم؟

بله، به سوال بالا مراجعه فرمایید.

 • آیا می توانم از این کارت در ATM ایران و یا خارج از کشور پول دریافت کنم؟

خیر، با توجه به اینکه این کارتها به صورت مجازی صادر می گردند و اصل کارت صادر نمی شود، قابلیت استفاده از خود پرداز وجود ندارد.

 • آیا با این کارت می توانم در فروشگاههای خارج از کشور POS خرید نمایم؟

خیر. به سوال بالا مراجعه شود.

 • آیا با این کارت می تونم خرید تلفنی انجام دهم؟

بله، امکان خرید تلفنی با ارسال مشخصات کارت به فروشنده وجود دارد.

 • آیا برای سفارش این کارت قوانین و مقرراتی هم وجود دارد؟

بله، لطفاً قبل از سفارش کارت مقررات و قوانین کارت را در این لینک با دقت مطالعه فرمایید.

 • اگر اطلاعات کارتم مفقود شد چکار باید بکنم؟

ما را با ایمیل ثبت شده مطلع سازید تا اطلاعات کارت مجدد به ایمیل شما ارسال گردد.

 • اگر اطلاعات کارتم سرقت شد چکار باید کنم؟

ما را با ایمیل ثبت شده مطلع سازید تا کارت شما باطل گردد و موجودی آن با کسر هزینه صدور کارت جدید، به کارت جدید انتقال یابد و کارت جدید به ایمیل شما ارسال گردد.

 •  اگر کارتی تهیه کردم و پس از مدتی نخواهم از آن استفاده کنم چکار باید بکنم؟

در صورتیکه کارت را مصرف نموده باشید و مانده ای بدون استفاده داشته باشید با شرایط و ضوابط مربوطه، وجه آن 24 ساعت پس از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد و کارت ابطال خواهد شد.

 • آیا کارتی که تهیه کرده ام در همه سایت هایی که علامت (لوگو) مستر کارت دارد قابلیت استفاده دارد؟

پذیرش کارت در هر سایت و یا پذیرنده کارت، بستگی به قوانین و مقررات پولی آن کشور و یا سایت پذیرنده دارد، بنابراین شما قبل از تهیه کارت باید از قوانین و مقررات پذیرنده اطلاع کافی در مورد پذیرش این کارتها داشته باشیدو و اگر پس از سفارش کارت به هر دلیلی سایت پذیرنده این کارت صادر شده را مورد پذیرش قرار نداد، شما بایستی محصول و یا سرویس مورد نظر را در مکان و یا سایت دیگری جستجو نمایید.

 • اگر موجودی کارتم برای انجام یک خرید کافی نبود باید چکار کنم؟

می توانید کارت را دوباره شارژ نمایید. لینک شارژ مجدد کارت همراه با ایمیل مشخصات کارت به اطلاع شما خواهد رسید.

 • زمان انقضای کارتم فرا رسیده است اما داخل کارت موجودی دارم.

حد اکثر تا 14 روز قبل از انقضای کارت، بایستی یا موجودی کارت را به اتمام برسانید و یا اینکه درخواست صدور کارت جدید بنمایید. در این صورت موجودی باقیمانده شما ( با شرط حداقل موجودی جهت انتقال و کسر هزینه صدور کارت جدید) به کارت جدیدی منتقل خواهد شد و به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورتیکه پس از انقضای کارت متوجه موجودی داخل کارت شوید متاسفانه امکان انتقال به کارت جدید میسر نیست و موجودی آن از بین خواهد رفت.

 • چگونه به شما اعتماد کنم؟

سایت ما علاوه بر سابقه طولانی در زمینه صدور کارت های اعتباری و با دارا بودن چندین هزار مشتری راضی، دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونیکی می باشد. شما می توانید با خیال راحت خرید خود را از ما انجام دهید.

راهنمایی های بیشتر:

 • آیا می توانم کارتم را به حساب Paypal اضافه کنم؟

بله، این کارت قابلیت اضافه شدن به پی پال را دارد. جهت راهنمایی اضافه کردن کارت به پی پال و استفاده از آن لطفاً به این لینک مراجعه فرمایید.( لطفاً توجه فرمایید قابلیت داشتن این کارت در اضافه شدن به پی پال به این معنی نیست که شما 100% قادر به استفاده از این کارت در پی پال خواهید بود. این کار با توجه به فاکتور هایی نظیر مهارت شما و قوانین متغیر پی پال شاید موفق به لینک کارت به پی پال نباشید و مسئولیتی متوجه visaonline24 نخواهد بود.)

 • چگونه می توانم مطمئن شوم که سایتی که قصد تهیه محصول از آنرا دارم این کارت را می پذیرد؟

اگر برای فقط خرید از یک سایت خاص قصد خرید دارید بهتر است با احتیاط بیشتری کارت را تهیه نمایید و یا جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، خرید خود را به ما بسپارید، چون برخی سایت ها فقط کارت Credit Card را مورد پذیرش قرار می دهند و تهیه این نوع کارت در ایران غیر ممکن است.

 • آیا با این کارت می توانم پرواز خارجی رزرو کنم؟

بله، اما برخی شرکت های پروازی در هنگام سوار شدن، اصل کارت مستر و یا ویزایی که با آن بلیط خریداری شده را بررسی می نمایند، با توجه به صدور کارت  مجازی، می توانید پرینت صورت حساب را نشان دهید، اما برای اطمینان قبل از تهیه بلیط باید شرایط آن شرکت هوایی را در Terms And Condition در وب سایت آن مطالعه فرمایید. اما اغلب شرکت ها نظیر Qatar Airways، Emirates، Turkish Airlines، FlyDubai، AirArabia، AirAsia قابلیت آنلاین خرید دارند. ( بنا به شرایط متغیر شرکتها ، مطالعه شرایط هر شرکت قبل از خرید به عهده شما می باشد)

 • آیا با این مستر کارت می توانم هتل حارجی رزرو کنم؟

بله، در سایت هایی نظیر  Booking.com ، Expedia.com، Agoda.com ، Hotels.com می توانید در سراسر جهان هتل رزرو نمایید. اما توجه داشته باشید در برخی سایت ها مانند Booking.com اطلاعات کارت از شما فقط بابت گارانتی گرفته می شود و در همان لحظه مبلغ رزرو اتاق از شما گرفته نمی شود. خود هتل بنا به تشخیص خود، از یک شب یا تمام شب های رزرو شده را از کارت شما کسر خواهد نمود. در صورتیکه هزینه تمام شب ها از کارت شما توسط هتل قبل از سفر کسر نشود، شما باید به صورت نقدی آنرا به هتل در مدت اقامت بپردازید.

 • من صاحب یک فروشگاه هستم که می خواهم با شما همکاری کنم.

لطفاً فرم همکاری به ما را جهت بررسی درخواست تکمیل و ارسال فرمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.