تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

واریز به ویزا کارت ۵ ساله

جهت واریز به حساب ویزا الکترون ( کارتهای مجازی و کارتهای 5 ساله ) صادره از امارات، خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید:

1- به مبلغ واریزی 35 درهم بابت کارمزد صرافی و هزینه بانک اضافه می گردد. شما نیازی نیست کارمزد را محاسبه نمایید. با وارد کردن مبلغ خالص واریزی به کارت به درهم، در کادر پایین مبلغ کارمزد و اصل درهم واریزی به صورت اتوماتیک به ریال محاسبه خواهد گردید.
2-زمان لودینگ معمولاً بین یک ساعت تا دو روز بطول خواهد انجامید.
3- شماره ویزا کارت 16 رقم روی کارت و ID کارت 12 رقم قسمت پایین کارت می باشد که با G یا A شروع می شود. در صورتی که ویزا کارتهای مجازی را شارژ می نمایید نیاز به وارد کردن آی دی کارت نیست و بجای آن 12 رقم صفر وارد نمایید.
4- در وارد کردن شماره 16 رقمی ویزا کارت دقت نمایید که در صورت اشتباه، کلیه مسوولیتهای ناشی از انتقال به حساب غیر، متوجه شما خواهد بود و مبلغ غیر قابل برگشت خواهد بود.
5- بعد از فرایند تکمیل فرم، یک کد رهگیری در اختیار شما خواهد گرفت که با وارد کردن آن در این صفحه، از روند شارژ کارت مطلع خواهید شد.
جهت مشاهده صورتحساب کارتهای 5 ساله ابوظبی به این صفحه مراجعه نمایید.