تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

آنلاک کردن همیشگی آیفون با سریال IMEI

آنلاک کردن یک موبایل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از سیم کارت های متفاوتی از شرکت های مختلف در تمام نقاط دنیا استفاده نمایید، یا اینکه هنگامی که قراردادتان با شرکت قبلی تمام می شود، به راحتی بتوانید از موبایل تان با سیم کارت شرکت جدید استفاده کنید.

آنلاک کردن محصولات اپل کار ساده‌ای نیست. این مشکل مدت‌ها است که باعث دردسر کاربران شده است. در ابتدا اکثر کاربران تصور می‌کردند که می‌توانند این مشکل را حل کنند اما ظاهرا چنین نشد.

دشواری فعال کردن آی کلود دسترسی کاربران به آیفون را محدود کرده و امکان استفاده از تلفن را به آنها نمی‌دهد مگر زمانی که اطلاعات صحیح(Login)  وارد شوند.

مشکل قفل آنلاک چه زمانی اتفاق می‌افتد؟

گاهی کاربران اطلاعات ورود آی‌کلود را فراموش کرده یا در زمان خرید آیفون دست دوم با این مشکل رو به رو می شوند.

راهکار برطرف کردن قفل فعال‌سازی آی‌کلود

اخیرا سرویسی جدید به نام Official iPhone Unlock جهت رفع این مشکل در اختیار کاربران اپل قرار داده شده است و با مراجعه به سایت officialiphoneunlock.co.uk  می‌توانید در جریان کامل این سرویس قرار بگیرید.

برای انجام فرایند آنلاک کردن آیفون، باید هزینه ای را از طریق کارت های ۳d secured و یا کارت اعتباری بین المللی بپردازید.

با توجه به این که برای پرداخت، نیاز به اسکن کارتی که جهت پرداخت استفاده می کنید دارید، می توانید از مستر کارت فیزیکی برای این منظور استفاده کنید که از طریق سایت ما نیز قابل تهیه است. همچنین می توانید برای پرداخت، در سایت ما ثبت سفارش کنید تا ما این پرداخت را برایتان انجام دهیم.

گذاشتن نظر